Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42

Як отримати дозвіл на будівництво магазину?

Будівництво – справа завжди клопітна, дорога та енерговитратна. Найчастіша причина головного болю власників – неправильно оформлені документи. У цій статті компанія "Документи" розкриває секрети про підготовку документів до будівництва магазину.Перш ніж розпочати якесь капітальне будівництво чи реконструкцію, вам необхідно для цього отримати спеціальний дозвіл. Наразі це рішення, яке оформляється у ДАБК в Одесі. У цих документах підтверджуватиметься згода комісії на проведення Вами будівельних робіт. Ті особи, які вирішили не отримувати такий дозвіл, змушені понести покарання у вигляді адміністративної відповідальності. У майбутньому такі самовільні об'єкти можуть бути навіть знесені. Звісно, оформляти правовстановлюючу документацію на самовільно зведений об'єкт дуже складно. Щоб уникнути подібних проблем, Вам краще заздалегідь отримати дозвіл особисто або доручити цю справу професіоналам — фахівцям нашої юридичної компанії.

Коли можна не оформляти будівництво магазину? 

Випадків, коли немає потреби в дозволі на будівництво магазину, насправді мало. Можливі випадки:

 • Ремонт чи відновлення будівлі після аварії;
 • Відновлення роботи структур, необхідних для комфорту людей, що там знаходяться.

Всі інші випадки будівельних робіт без належних законами документів є несанкціонованими і можуть спричинити неприємні правомірні покарання.

Супутні послуги

Документи для дозволу на будівництво магазину

Перед тим як розпочинати будівництво, де б ви не знаходилися – від Одеси до Чернігова та від Полтави до Львова – абсолютно кожен замовник має надати у ГАСІ певні законом документи для дозволу на будівництво:

 1. Заява особливого зразка отримання дозволу на будівництво;
 2. Документ, що підтверджує, що замовник є власником землі під забудову;
 3. Якщо на ділянці майбутнього будівництва є інші споруди, ця нерухомість має бути оформлена на замовника, або якщо інші споруди оформлені на іншу особу, потрібно отримати від неї згоду на будівництво;
 4. Готовий проект майбутнього будівництва, узгоджений та затверджений;
 5. Документи, у яких призначено відповідальних за будівництво особи, технагляд та ведення щоденника робіт.
 6. Копії ліцензій забудовника виконання будівельних робіт.

Якщо у вас виникли складнощі з підготовкою документації, наша компанія «Документи» допоможе вам полегшити завдання та оформить потрібні документи з усією ретельністю точно вчасно.

Дозвіл на будівництво магазину якщо ви власник земельної ділянки

Дещо спрощена форма отримання дозволу підійде для тих, хто є законним власником ділянки, на якій планується вести будівництво магазину. Ви починається з того, що:

 • змінюєте цільове призначення розмежованої земельної ділянки, якщо вона спочатку не призначена для будівництва некомерційної нерухомості (у вашому випадку — магазину);
 • реєструєте окреме право власності;
 • займаєтеся отриманням власне дозволу на початок будівельних робіт.

Після того, як зареєстрували Ваше право власності, саме час скласти проект, ескіз магазину, а також проект інженерно-технічних комунікацій. Розробкою цієї документації має займатися професійний архітектор, який має відповідну ліцензію. Якщо у Вас немає такого професіонала, ми завжди готові піти назустріч Вам і надати кваліфікованого архітектора.

Після того, як проект готовий

Наступний крок, який дозволить вам отримати дозвіл на початок будівельних робіт, - Звернення до відділу архітектури та містобудування. При цьому ви збираєте пакет документів, до якого входить правовстановлююча та проектна документація. Потім Ви отримаєте акт погодження, який необхідно буде завірити у санітарно-епідеміологічній службі, пожежній, адміністрації, а також у комунальних господарствах. Після цього можна вважати, що оформлення декларації про початок будівельних робіт добігає кінця. Дозволяючу документацію слід зарезервувати в адміністрації.

Якщо Ви цінуєте свій час, ми готові взяти на себе весь процес оформлення документів. Зателефонуйте, якщо у Вас залишилися питання.

UA