Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Юридична компанія «Документи»
 • Узаконення самовільних та нових будівель
 • Видача дозвільних документів на проведення будівельних робіт
 • Оформлення технічних звітів та проектів
 • Оформлення будь-яких документів власності на будинок та земельну ділянку
Консультація провідних юристів безкоштовно
Правовий аналіз документів

Основне завдання виготовлення геодезії - Визначення координат, площі та форми ділянки, побудова креслень та внесення меж об'єкта в натуру. У результаті вимірів створюється висновок про можливість безпечного розміщення споруд, конструктивних елементів та комунікацій на цій території.

Зміст: 

Геодезичні роботи включають такі галузі:

 • топографічна та виконавча зйомка
 • кадастрова інженерія
 • гідрографія
 • проектування

Коли потрібно виготовляти геодезію?

 • перед початком будівництва (при проектуванні нової будівлі)
 • під час прокладання автомобільних доріг
 • під час проведення комунікацій
 • для позначення меж ділянки на території
 • для оформлення технічної документації
 • для вирішення судових спорів

Щоб будівництво було безпечним та відповідало законодавчим нормам, варто довірити геодезичні дослідження професіоналам. Юридична докомпанія «Документи» більше 10 років займається проведенням геодезичних робіт в Одесі. Завдяки сучасному обладнанню та багаторічному досвіду, фахівці обчислюють координати швидко та точно. На вимогу замовника юристи оформлять будь-які креслення та папери: від технічного паспорта до повного пакета супровідних документів на нерухомість.

Геодезія земельної ділянки

Мета геодезії земельної ділянки — комплексне дослідження землі, під час якої фахівці аналізують склад ґрунту, встановлюють розмір та форму території, виявляють наявність підземних комунікацій. Результатом дослідження є математична модель конкретного об'єкта.

У яких випадках потрібно виготовляти геодезію земельної ділянки?

 • межування землі
 • оформлення угоди купівлі чи продажу
 • постановка на кадастровий облік
 • виділення ділянки із суспільної власності
 • злиття або поділ кількох наділів

Геодезична зйомка є основою будівельних, реконструкційних, кадастрових робіт. Дослідження піддаються не тільки ділянки під індивідуальне будівництво, а й фермерські землі, зони відпочинку та туризму.

Будь-які юридичні угоди із землею також включають обов'язковий етап. виготовлення геодезії. Результати інженерної діяльності мають бути оформлені документально відповідно до нормативно-правових актів.

Геодезичні роботи для будівництва 

Кожна ділянка землі має індивідуальні особливості рельєфу, перепади висоти, склад грунту. Аналіз цих показників необхідний, щоб виявити безпеку забудови на цій території.

Геодезисти беруть проби землі, щоб унеможливити осідання ґрунту, пошкодження комунікацій та інші ризики, що виникають при зведенні будівель. Від того, як точно будуть виконані розрахунки, залежить безпека будівництва.

Етапи геодезичних робіт:

 1. Вивчення ландшафту. Геодезисти досліджують територію на наявність западин, ярів, пагорбів, водойм. На основі отриманих результатів виноситься рішення щодо безпеки забудови;
 2. Позначення кордонів. Встановлюються межові знаки, що огороджують територію, виділену для будівництва. Визначаються поворотні точки ділянки;
 3. Геологія. Один із найважливіших етапів роботи – дослідження ґрунту. Фахівці проводять детальний аналіз ґрунту, щоб сформувати висновок про його стан;
 4. Підготовчий етап: розбивочні роботи, винесення основних осей у натуру;
 5. Роботи нульового циклу. Укладання підземних комунікацій, закладання фундаменту. Геодезист стежить за розташуванням елементів у точній відповідності до плану;
 6. Будівництво надземної частини. За підсумками даних геодезичної зйомки заповнюється виконавча документація. Ведеться контроль точності геометричних параметрів наземних та підземних частин будівлі;
 7. Здача об'єкту. Складання технічного звіту та генерального плану.

Основне завдання геодезиста на будівництві - контроль за відповідністю виконуваних робіт проектним значенням. Присутність фахівця необхідна кожному етапі: від фотозйомки ділянки до здачі готової споруди на експлуатацію.

Будівельна геодезія у Львові може бути виконана юристами компанії "Документи". Допоможемо легалізувати забудову та простежити за дотриманням норм безпеки.

Розбивні роботи в геодезії для будівництва

При будівництві нової будівлі одним із найважливіших етапів є розбивні роботи. Процес перенесення проекту з паперу в натуру дозволяє намітити реальний стан майбутніх елементів будівництва. Розбивка споруди включає закріплення кордонів, основних конструктивних елементів будівлі, позначення кутів і відстаней.

Основні етапи геодезії у будівництві:

 1. Знаходження та позначення головних розбивних осей. Допустима похибка: 3-5 см.
 2. Детальне розбиття всіх конструктивних елементів будівлі. Позначаються поздовжні та поперечні осі будови. Допустима похибка: не більше 3 мм.
 3. Позначення технологічних та монтажних осей з мінімальною похибкою - до 1 мм.

Базою щодо розбивки є генеральний план і створені з його основі креслення. Вивчивши проектні документи, інженери планують контрольні відстані, кути та ухили. Після встановлення загальних координат і точок, обчислюються точні розміри і складаються детальні креслення. Ретельний контроль з боку геодезистів – запорука безпечного та швидкого будівництва.

Геодезія ділянки для приватизації

Приватизація землі неможлива без процедури межування. Щоб переоформити державну власність, потрібно зробити геодезію ділянки — обчислити межі території та отримати кадастровий паспорт із уточненими даними.

Межування землі є комплексом інженерно-геодезичних вишукувань щодо встановлення точних координат ЗУ і закріплення їх на місцевості. Кадастровий інженер за допомогою геодезичної зйомки обчислює межі території, вносить їх у натуру та передає дані до органів державного обліку.

Межування виконується у кілька етапів:

 1. Підготовка. Фахівець укладає із клієнтом договір, формує креслення території. Інженери запитують витяг з державного кадастру та дані про сусідні ділянки;
 2. Польові роботи. Фахівець приїжджає на об'єкт, щоб зробити геодезичну зйомку. Інженер визначає межі ділянки, її площу та параметри сторін;
 3. Узгодження. Оформляється Акт узгодження кордонів, підписаний усіма сусідами, чиї ділянки задіяні у процедурі;
 4. Обробка інформації. Кадастровий інженер формує межовий план - документ, що відображає результат виконаної роботи;
 5. Реєстрація. Межовий план із новими координатами ділянки вирушає до Держреєстру. Видається замовнику на двох видах носіїв: паперовому та електронному, засвідченому цифровим підписом укладача.

Внаслідок процедури межування власник землі отримує документ, у якому зазначено положення всіх поворотних точок його ділянки. На території встановлюються межові знаки, що окреслюють реальні межі землі. З отриманою документацією власник дільниці відправляється до реєстраційних органів, щоб отримати свідоцтво про право власності.

Переваги компанії «Документи»

Компанія «Документи» пропонує послуги з виготовлення геодезії будь-якої складності. Ми працюємо легально, дотримуємося правових норм і стежимо за нововведеннями у земельному законодавстві.

Наші переваги:

 • досвід фахівців - 10 років
 • співробітництво суворо за договором
 • безкоштовна консультація з правових питань
 • стислі терміни виконання
 • • підготовка повного пакета документації.

Ми впевнені у своїх силах, тому не боїмося братися до вирішення складних геодезичних питань. Зекономимо ваш час, нерви та гроші.      

Вартість геодезії     

Ціна виготовлення геодезії в Одесі залежить від різних факторів: розташування об'єкта, площа, складність роботи. Щоб дізнатися точну вартість послуг, зверніться до найближчого офісу компанії або скористайтеся контактними телефонами.

Від нас ви отримаєте
 • Правовстановлюючі документи
 • Цінні папери на нерухомість
 • Можливість розпоряджатися своєю
  нерухомістю (продавати, дарувати,
  залишати у спадок)
Заощадите
 • Час
 • Нерви
 • Гроші
Замовте безкоштовну юридичну консультацію
Чому нам довіряють
100%
Гарантія результату
10 років
Досвід роботи
8
Офісів в Одесі
5572
Будинки, введені в експлуатацію
Як ми працюємо?
Ви заповнюєте форму
Ми вам передзвонюємо
Надаємо безкоштовну юридичну консультацію
Ви отримуєте місяці заощадженого часу та здоров'я
Ми вирішуємо вашу проблему, не турбуючи вас через дрібниці
Ми укладаємо з вами договір
Контакти
Подивитись на карті Одеси
UA