Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Юридична компанія «Документи»
 • Узаконення самовільних та нових будівель
 • Видача дозвільних документів на проведення будівельних робіт
 • Оформлення технічних звітів та проектів
 • Оформлення будь-яких документів власності на будинок та земельну ділянку
Консультація провідних юристів безкоштовно
Правовий аналіз документів

У яких випадках необхідне вирішення судових спорів щодо нерухомості?

Легалізація забудови і захист нерухомості, втрата документів, суперечки щодо поділу майна між подружжям після розлучення чи спадкоємцями – питання, при вирішенні яких не обійтися без юридичних послуг. Інша причина позову — позбавлення прав власності на нерухомість та необхідність їх визнання чи повернення через суд.

Багато звернень пов'язані з порушенням прав покупця при придбанні власності. Попередити конфлікт – завжди вигідніше. Своєчасне звернення до досвідченого фахівця зводить до мінімуму ризик під час угод. Якщо купівля чи продаж проходить під грамотним керівництвом, не доводиться займатися доказом їхньої недійсності.

У разі виникнення будь-якої проблеми радимо не зволікати і відразу залучити кваліфікованого юриста. При самостійному віданні суперечки з нерухомості затягуються на роки. Даний вид правовідносин регулює велику кількість правових норм, плутаються суперечності у судовій практиці щодо вирішення подібних категорій справ.

Етапи підготовки до судового спору 

Подання позову та розгляд певної справи називається судовою суперечкою. Судові суперечки проводяться у певній послідовності, етапи такі:

 1. Подаються всі документи для ознайомлення та аналізу ситуації, що склалася, після чого розробляються рекомендації.
 2. Захист правничий та інтересів у судовому порядку, якщо буде потрібно, потрібно оскарження рішення.
 3. Виконання рішень суду із юридичним супроводом.

Якщо проводиться судові суперечки з нерухомості, то обов'язково сплачується збір. Для цього необхідно проводити оцінку вартості нерухомості, від неї оплачується 1%. Для складання заявки необхідно підготувати копії наступних документів:

 • прописка та перші 2 сторінки паспорта позивача та відповідача;
 • ІПН;
 • документи на власність;
 • будь-які папери, що відносяться до спору.

Нерідко потрібно одразу готувати претензію. Кінцеве рішення щодо суперечок займає приблизно 2-4 місяці, залежно від конкретного випадку. Компанія «Документи» готова займатися будь-якими судовими справами з нерухомості, представляючи інтереси замовника. Головні переваги – пошук та складання доказової бази, правильне використання законів та стратегій спорів.

Як відбувається вирішення судових спорів щодо нерухомості?

Існує кілька шляхів вирішення спору з нерухомості. Можна діяти позасудовим способом – написати претензії та надіслати порушникам ваших прав. Але навряд чи хтось прислухається. Нерухома власність коштує дуже дорого, і не можна впевнено розраховувати на добровільну відмову від домагань. Навіть якщо вони явно незаконні, сторони не залишають спроб добитися свого через суд. Медіація – також позасудовий метод, мало поширений практично. Полягає у допомозі посередника чи третейського суду.
Немає кращого способу, ніж дійти згоди мирним шляхом. Ми готові підтримати вас у веденні переговорів. Судовий спосіб – подання позову та розгляд справи у порядку.

В останньому випадку використовується розроблений алгоритм, що складається з таких основних етапів

 1. Досудовий – знайомство з документами, аналіз ситуації, розробка рекомендацій.
 2. Подання інтересів та захист права до вирішення конфлікту в суді. При необхідності оскарження рішення судді.
 3. Післясудовий – юридичний супровід примусового виконання рішення.

Ми закінчуємо співпрацю з вами, лише закінчивши оформлення нерухомості, Вручивши всі папери на власність і подбавши про можливість вільно нею розпоряджатися.

Послуги юридичної компанії можуть включати повне вирішення проблеми «під ключ», так і допомогу в окремих питаннях. Наприклад, у підготовці позовної заяви, подачі клопотань, виправленні помилок у документах, підтримці поданого вами позову тощо.

Подаючи позовну заяву, необхідно сплатити судовий збір. Для цього проводиться оцінка нерухомості. Сума розраховується у розмірі 1% від її вартості. Оцінювачем проводиться оцінка квартири, оцінка будинку або оцінка землі.

Багато звернень пов'язане із складанням заявки. Для цього потрібно зібрати ксерокопії таких документів:

  • копії паспорта (перших двох сторінок та прописки), ідентифікаційного номера позивача;
  • паспорти, ІПН та дати народження відповідача (фізичної особи);
  • правовстановлюючих документів на власність;
  • всіх, хто має відношення до спору документів.

Часто одразу потрібна і підготовка претензії.

Вартість та терміни

Вирішення спору займає в середньому від 2 до 4 місяців. Це від обставин справи. Дізнавшись подробиці на першій консультації, юрист зможе сказати про термін точніше.

Ціна також залежить від багатьох факторів.

Переваги вирішення судових спорів щодо нерухомості від компанії «Документи»

Спеціалісти юридичної компанії спеціалізуються на веденні правового супроводу правочинів та спорів про нерухоме майно (Україна, Одеська область). Готові представляти ваші інтереси в судах усіх інстанцій та юрисдикцій.

Вміння створити доказову базу та грамотно застосувати законодавство, розуміння психології, стратегії та тактики судової суперечки – ось головні складові успіху. Їх використовують наші адвокати, представляючи інтереси клієнтів.

Нами постійно відстежуються зміни та доповнення у законодавстві. Тому всі рішення точно вивірені та відповідають актуальному стану правового поля. До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід. Ми виберемо найкращу стратегію саме для вашої ситуації, яка обов'язково призведе до перемоги. У багатьох випадках 10 років досвіду дозволяють вирішувати складні питання, не витрачаючи гроші і час на розгляд у суді. Або якнайшвидше отримати позитивний результат.

Є сумніви? Запишіться на безкоштовну консультацію по телефону або завітайте до одного з офісів, найближчого до свого мікрорайону в м. Одеса.

Від нас ви отримаєте
 • Правовстановлюючі документи
 • Цінні папери на нерухомість
 • Можливість розпоряджатися своєю
  нерухомістю (продавати, дарувати,
  залишати у спадок)
Заощадите
 • Час
 • Нерви
 • Гроші
Замовте безкоштовну юридичну консультацію
Чому нам довіряють
100%
Гарантія результату
10 років
Досвід роботи
8
Офісів в Одесі
5572
Будинки, введені в експлуатацію
Як ми працюємо?
Ви заповнюєте форму
Ми вам передзвонюємо
Надаємо безкоштовну юридичну консультацію
Ви отримуєте місяці заощадженого часу та здоров'я
Ми вирішуємо вашу проблему, не турбуючи вас через дрібниці
Ми укладаємо з вами договір
Контакти
Подивитись на карті Одеси
UA