Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Юридична компанія «Документи»
 • Узаконення самовільних та нових будівель
 • Видача дозвільних документів на проведення будівельних робіт
 • Оформлення технічних звітів та проектів
 • Оформлення будь-яких документів власності на будинок та земельну ділянку
Консультація провідних юристів безкоштовно
Правовий аналіз документів

Узаконення балконів у Львові

Банальна нестача квадратних метрів для комфортного проживання у міській квартирі в Одесі часто штовхає власника на реконструкцію чи прибудову балкону.

Коли виникає ідея розширення житлоплощі за рахунок балкона, мало хто замислюється про законність подібних дій. І якщо квартира - це, безумовно, власність власника, то будь-яка прибудова до моменту внесення до держреєстру такої не є.

Коли може знадобитися узаконення балкона?

Легалізація балкона необхідна у таких випадках:

 • Ви тільки плануєте прибудову або реконструкцію і бажаєте зробити це на законних підставах.
 • У Вас вже є балкон, але є необхідність його розширити, надалі використовувати як житлову кімнату, їдальню, робочий кабінет, тобто не за прямим призначенням.
 • Ви самовільно реконструювали або добудували балкон, і тепер хочете оформити документи, що встановлюють право на додаткову житлоплощу.

Якої б мети Ви не переслідували, починаючи процедуру узаконення, така передбачливість надалі позбавить вас від адміністративних штрафів, складнощів при продажу, даруванні, обміні квартири та реалізації інших варіантів розпорядження нерухомим майном.

Замовити дзвінок

Оформлення у власність балкона в Одесі

Самостійне оформлення балкона в Одесі може зайняти купу часу і далеко не завжди закінчується хепі-ендом. Якщо ті, хто тільки планує прибудову, мають шанс вийти переможцем з бюрократичної тяганини, то ті, хто вже на всю користується додатковими «квадратами» навряд чи щось вийде без кваліфікованої юридичної допомоги. Далі наводимо короткий перелік дій, які потрібно виконати потенційному власнику прибудованого або реконструйованого балкона.

Основні етапи оформлення у власність балкону

Щоб узаконити балкон на етапі задуму необхідно:

 1. Розробити містобудівний розрахунок (потрібна допомога кваліфікованих спеціалістів).
 2. Звернутися до державної архітектурної служби та отримати умови, обмеження.
 3. Укласти договір на технічний та авторський нагляд із фірмою, яка є власником ліцензії на надання подібних послуг.
 4. Подати пакет документів до архітектурно-будівельної інспекції.
 5. Дочекатися на розгляд декларації спеціальною комісією, отримати дозвіл на будівництво.
 6. Після закінчення робіт звернутися до державної архітектурно-будівельної служби, здати прибудову в експлуатацію.
 7. Отримати на руки документи, що засвідчують право власності.

Переваги оформлення балкону із залученням професійних юристів є очевидними. Вам не потрібно оббивати пороги кабінетів держслужб, самостійно збирати довідки та дозволи, розумітися на нюансах проведення процедури. Наші юристи візьмуть на себе оформлення балкона у власність, і у 99,9% випадків готові гарантувати позитивний результат!

Супутні послуги

Документи необхідні для приватизації балкону

Правильно складене повідомлення про початок будівельних робіт є гарною заявкою на успішне отримання позитивної відповіді з державної архітектурної служби, без якої будівництво чи перепланування залишається під сумнівом. Щоб затягувати процедуру узаконення, Вам необхідно заздалегідь підготувати оригінали та копії:

 • Паспорт громадянина України.
 • Ідентифікаційний код.
 • Правовстановлюючих документів.
 • Проекту, техпаспорту (за наявності).

Декларація про початок будівельних робіт, яка розглянута та схвалена спеціальною комісією, є підставою для початку реалізації проекту прибудови, реконструкції. Підтверджена декларація про готовність стає підставою для внесення змін до техпаспорту, отримання інформаційної довідки з держреєстру. Наші юристи репрезентують інтереси клієнта на підставі довіреності, яка оформляється за фактом укладання договору про надання юридичних послуг.

Вартість оформлення балкону

На оформлення прибудованого або реконструйованого балкона потрібно від 1,5 місяців (40 робочих днів). Терміни та ціни визначаються індивідуально, залежно від складності завдання, обсягу робіт та інших нюансів.

Щоб докладніше дізнатися про комплекс послуг із узаконювання балкона, зв'яжіться зручним способом із представниками нашої фірми.

Переваги співробітництва з компанією «Документи»

Наша юридична фірма пропонує повний спектр послуг із оформлення балконів у власність. Географія послуг нашої компанії - Одеса та Одеська область. Наші юристи візьмуть на себе:

 • Підготовка пакета документів для подання до органів державного контролю. Відвідування БТІ та інших держструктур з метою збирання довідок, отримання дозволів тощо.
 • Своєчасне виконання всіх етапів процедури узаконення, аж до отримання Інформаційної довідки з Єдиного держреєстру (видається з 1 січня 2016 року замість свідоцтва про право власності).

Наша Україна, як і будь-яка інша держава, має свої закони, дотримання яких є прямим обов'язком кожного жителя країни. Компанія «Документи» здійснює свою діяльність у рамках чинного українського законодавства, надає клієнтам консультативну та комплексну юридичну допомогу оформлення прибудов, узаконення реконструкції балконів, інші види юридичних послуг.

Від нас ви отримаєте
 • Правовстановлюючі документи
 • Цінні папери на нерухомість
 • Можливість розпоряджатися своєю
  нерухомістю (продавати, дарувати,
  залишати у спадок)
Заощадите
 • Час
 • Нерви
 • Гроші
Замовте безкоштовну юридичну консультацію
Чому нам довіряють
100%
Гарантія результату
10 років
Досвід роботи
8
Офісів в Одесі
5572
Будинки, введені в експлуатацію
Як ми працюємо?
Ви заповнюєте форму
Ми вам передзвонюємо
Надаємо безкоштовну юридичну консультацію
Ви отримуєте місяці заощадженого часу та здоров'я
Ми вирішуємо вашу проблему, не турбуючи вас через дрібниці
Ми укладаємо з вами договір
UA