Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Юридична компанія «Документи»
 • Узаконення самовільних та нових будівель
 • Видача дозвільних документів на проведення будівельних робіт
 • Оформлення технічних звітів та проектів
 • Оформлення будь-яких документів власності на будинок та земельну ділянку
Консультація провідних юристів безкоштовно
Правовий аналіз документів

Приватизувати підвал в Одесі

Згідно закону України, особи, які проживають у багатоквартирному будинку, є співвласниками підвальних приміщень Ці приміщення можуть бути передані у власність абсолютно безкоштовно і не належать до приватизації. Але насправді приватизувати можна, але лише за згодою всіх сусідів.

Як наша компанія допоможе у цій справі?

Ми зберемо все необхідні документи, у тому числі довідку про відсутність заборгованості з комунальних послуг та довідку про те, що квартира в будинку належить саме Вам. Після того, як усі документи зібрані, інженером БТІ виготовляється технічний паспорт, за яким буде зареєстровано право власності на підвальне приміщення

Якщо ця процедура не підійде, то з ОСББ потрібно буде укласти договір оренди з правом викупу. Після підписання договору можна переобладнати вже Ваш підвал так, як Ви вважаєте за потрібне, і подавати до суду заяву на право власності. І тому навіть необов'язково мати згоду всіх сусідів. Так можна зробити завдяки недоробкам у законі щодо значення допоміжного приміщення.

Приватизувати підвальне приміщення може будь-яка особа, яка навіть не проживає в будинку. Щоб здійснити це, достатньо зібрати підписи всіх, хто проживає у певному під'їзді. Як це зробити? Вам просто доведеться домовитись. Якщо ви зуміли це зробити, то після цього подаються документи до органів місцевого самоврядування на отримання дозволу.

Чому Вам потрібно скористатися нашою допомогою?

Необхідно правильно скласти договір максимально правильно, щоб ЖЕК та ОСББ не могли розпоряджатися підвалом. У той самий час, використання у приватних цілях власне майно може призвести до кримінальну відповідальність.

Надавши нам Ваше завдання, Ви легко зможете приватизувати підвал у будинку. Без зайвого клопоту ми підготуємо всі документи, і через певний термін Ви отримаєте на руки акт про право власності на підвальне приміщення.

Якщо у Вас виникли якісь питання, Ви можете отримати консультацію наших спеціалістів з великим досвідом провадження таких справ.

Допоможемо приватизувати підвальне приміщення в Одесі та області: Совіньйон, Затока, Грибівка, Кароліно-Бугаз, Зелений Мис, Сосновий Берег та інші райони.

Від нас ви отримаєте
 • Правовстановлюючі документи
 • Цінні папери на нерухомість
 • Можливість розпоряджатися своєю
  нерухомістю (продавати, дарувати,
  залишати у спадок)
Заощадите
 • Час
 • Нерви
 • Гроші
Замовте безкоштовну юридичну консультацію
Чому нам довіряють
100%
Гарантія результату
10 років
Досвід роботи
8
Офісів в Одесі
5572
Будинки, введені в експлуатацію
Як ми працюємо?
Ви заповнюєте форму
Ми вам передзвонюємо
Надаємо безкоштовну юридичну консультацію
Ви отримуєте місяці заощадженого часу та здоров'я
Ми вирішуємо вашу проблему, не турбуючи вас через дрібниці
Ми укладаємо з вами договір
Контакти
Подивитись на карті Одеси
UA