Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Юридична компанія «Документи»
 • Узаконення самовільних та нових будівель
 • Видача дозвільних документів на проведення будівельних робіт
 • Оформлення технічних звітів та проектів
 • Оформлення будь-яких документів власності на будинок та земельну ділянку
Консультація провідних юристів безкоштовно
Правовий аналіз документів

Технічний нагляд за будівництвом

Технічний будівельний нагляд — процедура необов'язкова за українським законодавством, але вона позбавляє проблем, що супроводжують зведення об'єкта, дозволяє раціонально економити кошти, дотримуватись правил безпеки та не зривати терміни.

Що таке технагляд

Технічний нагляд – це сукупність контрольних заходів для перевірки відповідності будівельних робіт належній якості, зазначеним термінам, закладеній вартості, обсягу матеріалів та законодавчим нормам. Інженер технічного нагляду представляє на об'єкті замовника і від імені забезпечує незалежний моніторинг.

Як проводиться технічний нагляд за будівництвом?

Державний технічний нагляд проводиться уповноваженими органами виключно на відповідність містобудівним нормам та обмеженням. Такі пункти як раціональність використання матеріалів чи продуктивність ними не перевіряються. Це завдання приватних спеціалістів. Технагляд в Одесі здійснюють висококваліфіковані працівники юридичної компанії "Документи".

Що є підставою для права проводити технагляд?

Підставою для права проводити технагляд у будівництві є наявність спеціального сертифікату, який свідчить про кваліфікацію та компетентність працівника. Наші експерти повністю відповідають цим критеріям та володіють чинним в Україні законодавством.

Мета та функції технічного нагляду

Технагляд над будівництвом націлений на:

 • реалізацію проекту без перевищення кошторису;
 • дотримання термінів та обсягів будівництва;
 • використання передбачених проектом матеріалів;
 • забезпечення високого рівня будівництва.

Функції технагляду

Функції технагляду покладено інспектора, він є головною відповідальною особою.

До обов'язків інженера технічного нагляду входить:

 • зведення до мінімуму витрат - відстежується виконаний обсяг перед оплатою та загалом дотримання бюджету. Кошторисність проекту у сумі знижується до 20%;
 • аналіз оформлення супутньої документації – спрощує пошук відхилень у технології, перевіряється виконавча документація у будівництві;
 • підвищення якості - моніторинг дотримання технологій, правил, нормативів;
 • відстежувати нормативні терміни будівництва – усуває відставання або знижує його до 1%.

Які обов'язки технагляду?

Інженер з технічного нагляду зобов'язується виконувати перелік вищезгаданих функцій, а також додатково затверджених під час укладання договору з клієнтом. Він проводить нагляд за будівництвом, документацією, виплатами, відповідністю їх бюджету та проекту. Протягом ведення проекту веде журнал технічного нагляду, куди заносяться дані про проведення будівельних робіт, їх відповідність технології виконання, а також затверджує акт прихованих робіт та гарантує їхнє належне виконання.

Що таке акт прихованих робіт? — це документ, який затверджується після того, як інженер із технагляду приймає у виконавця прокладання відповідальних дільниць. До них відноситься прокладання інженерних мереж, закладення балконів, перекриттів, гідроізоляція фундаменту, встановлення основ під підлогу і т.д., які згодом будуть приховані. Акт прихованих робіт гарантує належний їх монтаж та подальшу безпечну експлуатацію.

Процедура проведення нагляду за будівельними роботами

Технагляд за будівництвом, або технічний контроль (це одне й те саме) проводиться виключно за бажанням інвестора, замовника. Оцінка може проводитись і безпосередньо ними, якщо є чітке розуміння того, який порядок проведення та норми будівельних робіт. Якщо впевненості в цьому немає, краще звернутися до тих, хто розуміється, тоді контроль будівництва буде належним.

Проведення технічного нагляду передбачає:

 1. Формування робочої команди — її кістяк включає інженерів монтажної спрямованості з електрики, вентиляції, водопостачання, фахівців з проектування та складання кошторисів.
 2. Здійснення контрольних заходів - Як часто вони проводяться, відображено в договорі на технагляд. Поширена практика – раз-два на місяць.
 3. Складання звітності — звіт прописується в кожному окремому напрямку контролю, де відображаються зафіксовані порушення з посиланнями на законодавчу базу та нормативно-правову документацію, з фотографіями, графіками реалізації продуктивності, випискою фінансових витрат.
 4. Здача об'єкту — вона відбувається поетапно та у присутності інспектора технічного нагляду. Етап вважається закритим, коли ухвалено Держкомісією. Відповідальність особи, яка реалізує нагляд, прописується у договорі будівельного контролю.

Вартість послуг технічного нагляду

Компанія Документи здійснює всі види технагляду (архітектурний нагляд, інженерний, кошторисний тощо) в Одесі. Обов'язковою є для тих, на кого покладено технагляд, ліцензія — вона підтверджує кваліфікацію інспектора та дозволяє видати після закінчення контролю сертифікат технагляду встановленого державного зразка.

Послуги технагляду компанія надає як в Одесі, так і в курортних районах області — Совіньйон, Затока, Зелений Мис, Сосновий Берег, Кароліно-Бугаз, Грибівка та ін., де ведеться прибережна забудова, яка має свої особливості.

Ціна технічного нагляду за будівництвом послуг залежить від:

 • крупності об'єкта, обсягів, що застосовуються технологій;
 • суми кошторису;
 • частоти моніторингу;
 • від кількості залучених осіб;
 • ступеня готовності об'єкта;
 • віддаленості від міста.

Замовити послуги можна за телефонами, вказаними на сайті.

Від нас ви отримаєте
 • Правовстановлюючі документи
 • Цінні папери на нерухомість
 • Можливість розпоряджатися своєю
  нерухомістю (продавати, дарувати,
  залишати у спадок)
Заощадите
 • Час
 • Нерви
 • Гроші
Замовте безкоштовну юридичну консультацію
Чому нам довіряють
100%
Гарантія результату
10 років
Досвід роботи
8
Офісів в Одесі
5572
Будинки, введені в експлуатацію
Як ми працюємо?
Ви заповнюєте форму
Ми вам передзвонюємо
Надаємо безкоштовну юридичну консультацію
Ви отримуєте місяці заощадженого часу та здоров'я
Ми вирішуємо вашу проблему, не турбуючи вас через дрібниці
Ми укладаємо з вами договір
Контакти
Подивитись на карті Одеси
UA