Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42

Як купити квартиру в новобудові на старті продажу?

Громадяни вважають за краще купувати нерухомість у новобудовах на старті продажу. Але є великий ризик зіткнутися з несумлінним забудовником або незавершеним будівництвом. Компанія Документи пропонує повну перевірку документації та забезпечує безпечний вихід на угоду в Одесі.

Як купити квартиру на старті продажу?

Як правильно купувати квартиру на первинному ринку України

Квартира у новобудові потребує уваги до оформлення документів. Юристи компанії Документи пропонують зосередитись на типі договору. Існує кілька прийнятних варіантів:

 • договір пайової участі;
 • угоду про спільну діяльність;
 • інвестиційний договір;
 • попередній договір купівлі-продажу;
 • договір купівлі-продажу майнових прав.

Оформлення квартири у новобудові завершується підписанням договору та реєстрацією власності. Потрібно правильно підібрати забудовника, який пропонує законні варіанти підписання документів.

Договір пайової участі один із найбільш безпечних, але вимагає уваги до предмета угоди. Важливо перевірити параметри та вартість житла, точну вказівку адреси. Це важливо, тому що квартири на момент підписання документів ще немає.

Супутні послуги

При підписанні попереднього договору купівлі-продажу необхідно враховувати аспекти прав та обов'язків сторін. До умов вноситься дата підписання основного договору, відповідальність та штрафні санкції за самовільну зміну термінів здавання житлового будинку.

Договір купівлі-продажу майнових прав безпосередньо не дає змоги отримати право власності. Тут важливою є дата передачі майна у власність, точна вказівка розділу з умовами угоди. 

 Коли купувати квартиру?

Насамперед потрібно проаналізувати пропозиції на ринку. Можна купити квартиру у новобудові на старті продажу. Необхідно відібрати надійних забудовників, визначити об'єкти, що підходять за умовами, проаналізувати термін завершення будівництва.

На старті продажів більше пропозицій. Можна підібрати квартиру з важливими параметрами:

 • вдале планувальне рішення;
 • оптимальна кількість кімнат;
 • поверх розташування;
 • наявність великих балконів та панорамне скління;
 • доступні машиномісця.

На початковій стадії будівництва багатоквартирного будинку забудовники потребують додаткового фінансування. Але купівля квартир стає ризикованою, тому інвесторів залучають низькими цінами. Згодом грошей стає достатньо, а вартість житлових приміщень підвищується. В результаті досвідчені інвестори економлять на угоді близько 8-12 тисяч доларів.

 Як купити квартиру в новобудові на старті продажу?

 Існує кілька інструментів, що дозволяють купити нерухомість на старті продажу:

 • використати власні гроші;
 • оформити розстрочку;
 • отримати іпотеку на житло, що будується.

Купівля нерухомості за власні заощадження є найпростішим варіантом. Для цього достатньо підписати договір та передати кошти представнику забудовника. Оплата можлива готівкою або безготівковим платежем.

Як купити квартиру в новобудові, використовуючи можливості розстрочки? Варіант підходить для тих, хто вже має певну суму, а також щодо високих доходів. Забудовники пропонують використання інструменту розстрочки до завершення будівництва. Внаслідок цього її можна оформити на два роки, якщо вчасно звернутися за придбанням житла. Але в цьому випадку доведеться внести близько 30-50% першого внеску залежно від вимог конкретної будівельної компанії. Купівля із залученням банківських коштів є оптимальною для тих, хто має невелику суму на початковий внесок та стабільні доходи. Достатньо 10-15% від вартості квартири. На решту суми надається кредит від банку.

Зверніть увагу! За будь-якого способу придбання житла потрібно провести попередню перевірку забудовника. Фахівці компанії Документи виконають ретельний аналіз, ухвалять рішення щодо можливості безпечної купівлі житла.

 Які документи потрібно перевірити?

 Перш ніж розпочинати оформлення нерухомості, необхідно запросити документи у будівельної компанії. Це убереже від вкладення коштів у довгобуд, дозволить заздалегідь переконатися у сумлінності забудовника.

 Насамперед потрібно підтвердити юридичний статус генерального підрядника та забудовника. Зокрема запитують:

 •  витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;
 •  довіреність на представника;
 • протокол призначення генерального директора;
 • ліцензію.

 Цей мінімальний пакет документів дозволяє провести перевірку генерального підрядника чи забудовника. Якщо у будівництві бере участь кілька юридичних осіб, документація вимагається від кожного з них. Також потрібно провести оцінку фінансової стабільності та сумлінності будівельної компанії. Запрошується звіт про фінансовий результат підприємства за останній звітний період. Також надається довідка про відсутність заборгованості щодо сплати податків до бюджету. Якщо представник організації відмовляється надавати фінансові документи, це може свідчити про ненадійність.

Рекомендується зробити перевірку по державним реєстрам на наявність зареєстрованих обтяжень на майно, що належить організації, таких як іпотека, арешт або застава. Враховуються поточні судові рішення, особливо фізичних осіб. На завершальній стадії перевіряють документи щодо конкретного будівельного об'єкту, який пропонується до придбання. Необхідні правовстановлюючі документи на земельну ділянку, проектна та дозвільна документація на проведення робіт на об'єкті.

Важливий момент! Компанія "Документи" проводить ретельний аналіз забудовника до підписання договору з боку клієнта. Це дозволяє виключити можливі проблеми із порушенням договірних зобов'язань чи появою об'єкта незавершеного будівництва. Пропонуємо повну перевірку документів та супровід фахівця під час укладання угод. Якщо вам потрібна консультація юриста з нерухомості, залиште заявку на сайті. Також можна зателефонувати менеджеру для уточнення деталей співробітництва. 

UA