Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42

Тонкощі отримання декларації ДАБК щодо готовності до експлуатації

По завершенню будівництва, коли всі технічні умови архітектурного проекту втілені у життя, виникає потреба закріпити дані результати юридично. Документом, який визначає новий статус об'єкта, є декларація ДАБК про готовність до експлуатації.

Особливості декларації ДАБК:

Декларація є тим самим кроком, який дозволяє надалі проводити заходи, спрямовані на отримання права власності, що підтверджується правовстановлюючими документами. Тільки після оформлення правовстановлюючих документів і закріплення за об'єктом конкретного власника у того виникає право укладати договори з водо-, тепло-, газопостачальними організаціями.

Важливо зазначити, що декларація про введення об'єкта в експлуатацію видається не лише після будівництва, а й за підсумками капітального ремонту, реконструкції, реставрації. Так, комунальні служби розуміють, що об'єкт готовий до підключення інженерних комунікацій.

Супутні послуги

Що необхідно враховувати під час заповнення декларації?

  1. Категорії складності об'єкта.
  2. Відомості щодо авторського та технічного нагляду в процесі будівництва.
  3. Поверховість, площа, матеріали каркасу будівлі.
  4. Інформацію про генерального підрядника, архітектора, проектувальника.
  5. Дозвільні документи на грішну землю.

Право власності оформляється лише після того, як декларацію готовності об'єкта отримано власником. Підключення до інженерних мереж без декларації заборонено!

Втім, вам не варто турбуватися про це, оскільки юридична компанія «Документи» готова взяти на себе весь клопіт щодо отримання декларації ДАБК про готовність об'єкта до введення в експлуатацію Ми також виконаємо інші юридичні дії у рамках послуги "право власності під ключ". Від вас знадобиться базовий набір документів та довірча згода на представництво ваших інтересів в органах місцевого самоврядування, різних службах та організаціях.

UA