Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42

Як отримати кадастровий номер на свою ділянку?

Процедура присвоєння кадастрового номера є невід'ємною частиною оформлення права власності на ділянку землі. Пропустити цей етап оформлення неможливо, якщо ви плануєте використовувати ваше законне право володіння, продаючи ділянку, ведучи будівництво на території або ж здаючи її в оренду.

Кадастровий номер земельної ділянки

У чому полягає присвоєння кадастрового номера?

Внаслідок присвоєння фіксується його фактичне розташування. Дані про це заносяться до єдиного державного кадастру (цю систему запроваджено та успішно використовується з 2013 року по сьогодні). Завдяки такій автоматизації процесу процедура присвоєння стала простішою. Наприклад, виключаються похибки, пов'язані з дублюванням. Відстеження вільних територій також спростилося завдяки електронному кадастру.

Супутні послуги

Як отримати кадастровий номер на ділянку в Одесі та області?

Весь процес отримання кадастрового номера відбувається за участю державного агентства земельних ресурсів. Без належної юридичної оформлення може забрати багато часу. Щоб обійтися малою кров'ю та швидко пройти всі етапи оформлення, варто заручитися підтримкою професійних юристів, які багато разів стикалися з подібним процесом, знають про всі підводні камені та складнощі, які можуть виникнути. Співробітники нашої юридичної компанії, які спеціалізуються на отриманні кадастрового номера, готові супроводжувати оформлення всіх ваших документів, а також надавати консультації з будь-яких питань, що виникають у наших клієнтів.

Що включає реєстрація кадастрового номера?

  • оформлення технічної документації на ділянку землі;
  • отримання документів у ТОВ «Земельне агентство України»;
  • отримання довідки, що підтверджує присвоєння кадастрового номера вашій земельній ділянці.

Скільки коштуватиме реєстрація кадастрового номера?

Процес реєстрації кадастрового номера — це завжди індивідуальний процес, який потребує великої уваги наших фахівців і для кожного випадку — вартість послуги. За бажання ми можемо надати вам платну консультацію або повністю взяти на себе весь процес оформлення, відповідно надавши послугу «під ключ». У цьому випадку ми беремо на себе оформлення будь-якої документації, яка може знадобитися додатково. Тут ви можете отримати кадастровий номер на земельну ділянку

UA