Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42
Замовити дзвінок Передзвонимо через 15 хвилин! +38 (048) 752-89-42

Декларація про початок будівництва: що це, і як отримати без зайвого клопоту

Чи плануєте приступити до будівництва заміського будинку? Не знаєте з чого почати і вчинити так, щоб потім не було проблем із легалізацією будівлі? У такому разі вам допоможе декларація на початок будівельних робіт, про яку йтиметься в огляді на відповідну послугу.

Що таке декларація про початок будівництва?

Насамперед це документ обов'язкового порядку, без якого неможливий старт забудови земельної ділянки. Причому це стосується будівництва будинку категорії складності з першою по третю. Декларація про початок будівництва проходить державну реєстрацію, цим даючи юридичні підстави початку будь-яких робіт, вкладених у створення капітального об'єкта. Декларація поряд з іншими документами надсилається до Державної архітектурної інспекції, що визначається за адміністративним принципом.

Потрібно наголосити, що порядок отримання декларації про початок виконання будівельних робіт сильно залежить від ступеня складності процесу зведення.

Супутні послуги

На окрему згадку заслуговує механізм видачі декларації для об'єктів IV і V категорій складності:

  1. Погодження з місцевими органами. На цьому етапі заявник або уповноважений представник отримують обмеження норми для майбутньої споруди на зазначеній ділянці.
  2. Розробка проекту.
  3. Подання готового проекту на експертизу у відповідні державні органи.
  4. Отримання дозволу на початок будівельних робіт.

Порядок для об'єктів І-ІІІ категорій складності виглядає наступним чином:

  1. Отримання містобудівних обмежень та норм.
  2. Виготовлення та затвердження проекту.
  3. Реєстрація декларації про початок робіт у ДАБК.

У кожному з вищеописаних варіантів доведеться зробити великий обсяг роботи. Тільки розробка проекту займе левову частку часу, від якого, як відомо, залежить буквально все, в тому числі й ціни на будматеріали.

Ми закликаємо не ризикувати і не втрачати дорогоцінні дні. Звернувшись за допомогою до юридичної компанії «Документи», ви отримаєте унікальну можливість заощадити, не ризикуючи якістю підсумкового результату.

UA